Články o ostatních zvířátkách

One of your Ditto templates are missing placeholders, please check the template below: 1  One of your Ditto templates are missing placeholders, please check the template below:

Pomocník pro myslivce – fotopast

od webmaster dne 1.01.1970

AUTOPES - ABYSTE TO S AUTEM NEVYMŇOUKLI

od Michal Palán dne 10.12.2016

Internet je plný nejrůznějších nabídek na cokoli a zvláště kolem aut se jich točí obrovské množství. Pokud si v tom všem nechcete připadat jako kočka uprostřed rybníka, dejte raději na rady chytrého psa, přesněji řečeno – jděte na...

Dovolená s mazlíčkem na Srí Lance? Poradíme vám!

od Michal Palán dne 24.11.2016

Srí Lanka je považována za velmi oblíbenou exotickou destinaci. Je to dáno hned pro několik pozitiv, mezi která můžeme zařadit:

Originální samolepky na auto- PEJSCI, KONĚ, VČELY

od Michal Palán dne 1.06.2016
oho, že žijeme v době, kdy máme spoustu povinností, málo času a neustále někam pospícháme, jsme si všichni plně vědomi. Chybějící čas se pak snažíme dohonit různě.

Príjemná dovolenka s deťmi 2016

od Michal Palán dne 1.02.2016
Dovolenka, ktorá vás nevyčerpá ale naopak posilní, to je dovolenka s deťmi na chatách Uhorčík, Ilčík a Rajnoha v Malej Fatre. Pre niekoho môže dovolenka s deťmi znamenať stres a únavu.

Kalendář s domácím mazlíčkem od HappyFoto

od Michal Palán dne 9.12.2015

Jestli nemůžete sehnat pěkný kalendář na nový rok, ale zato máte počítač nebo telefon plný fotek svého zvířecího kamaráda, neváhejte a pusťte se do zábavné práce na stránkách největší české fotoslužby!

Fotografujte svoje domácí miláčky!

od Michal Palán dne 28.08.2015

Udělejte pak z vašich fotek knihu o mazlíčkovi! Máte doma psa, kočku, králíka, myšku, potkana, morče, papouška, ještěra, hada nebo třeba koně? Určitě si je často fotíte a stahujte fotografie z digitálních foťáků do počítačů.

VIDEO: Nebojme se zvířat

od Michal Palán dne 15.02.2015

Na videu z naší tvorby můžete vidět, že není zapotřebí být ostýchavý a můžete v klidu krmit zvířata, které běžně potkáte na svých výletech.

VIDEO: Cvičení s delfíny

od Michal Palán dne 21.08.2014

Na videu z naší tvorby můžete vidět cvičení s delfíny. Delfín je velice inteligentní kytovec a dovede se naučit spoustu zajímavých věcí.

Mazlíček roku

od Michal Palán dne 25.02.2014

V současné době má téměř každá domácnost jako součást své rodiny některého z domácích mazlíčků. Pes, kočka, králík nebo morče se tak staly nedílnou součástí našich blízkých kamarádů a členů domácnosti.

Inzertní portál zvířat

od Michal Palán dne 7.01.2014

To, že je pes nejlepším přítelem člověka víme už dávno a toto pořekadlo samotné provází naše životy již skutečně dlouho. A samozřejmě jsme se o jeho pravdivosti jistě všichni již mnohokrát přesvědčili sami na vlastní kůži.

Databáze veterinárních lékařů ze všech koutů ČR

od Michal Palán dne 17.07.2013
Online databáze veterinářů perfektně šetří váš čas, pokud potřebujete najít veterinární kliniku v okolí vašeho bydliště.

Tipy na vánoční dárky se slevou

od Michal Palán dne 4.12.2012

O slevových portálech toho jistě známe všichni mnoho a velká část z nás je samozřejmě také často navštěvuje a za jejich prostřednictvím nakupuje nejrůznější druhy zboží. Tyto slevové portály totiž nabízí skutečně velmi pestrou nabídku a široké spektrum nejrůznějších produktů.

Tipy na vánoční dárky

od dne 1.11.2012
Možná se vám zdá, že připomínat Vánoce v listopadu je trochu brzo, ale přece jen, vyhnout se honičkám a stresu v obchodech těsně před samotnými svátky je k nezaplacení.

Úklid po mazlíčkovi přenechte jiným

od Michal Palán dne 15.10.2012
Úklid patří k těm méně oblíbeným aktivitám, jak trávit volný čas. Musíme si však přiznat, že čisté prostředí a pořádek nám napomáhají, jak v pracovním životě, tak i v našem volném čase.

Chovatelské potřeby

od Michal Palán dne 16.07.2012
Pes, kočka, akvarijní rybičky a další milá stvoření mnohým z nás zpříjemňují život a s ním spojené každodenní činnosti. Jistě mi dáte za pravdu, že pokud doma jednou máte domácího mazlíčka, už si život bez něj dovedete představit jen těžko.

Ježek bělobřichý

od dne 8.06.2012
Dříve v domácnostech spíše rarita, ale v poslední době se ježci bělobřiší neustále rozšiřují. Jeho chov se na první pohled může zdát velmi jednoduchý, ale i on potřebuje své podmínky a má určitá specifika.

Hroch - zvířátka ze zoo V.

od dne 14.05.2012
Hrocha obojživelného nelze spatřit v každé zoologické zahradě, přesto když už se v zoologických zahradách vyskytne, jedná se o velmi nepřehlédnutelného tvora.

Slon – zvířátka ze zoo IV.

od dne 8.03.2012
Slon patří mezi největší suchozemské savce, kteří se pohybují po naší planetě. Jsou to velmi krásná a majestátná zvířata, která si zasluhují nejen náš obdiv, ale úctu.

Svět slev

od Michal Palán dne 26.02.2012
Dnešní doba nám nabízí spoustu zajímavých produktů a služeb. Ne vždy ale na tyto věci má člověk peníze. Proto se na trhu objevily takzvané slevové portály, které svým zákazníkům nabízí každodenně nepřeberné množství mnohdy až neuvěřitelných slev.

Achatiny

od dne 7.02.2012
Kdo by si nepamatoval, jak si jako dítě hrával se šneky na závody nebo jak si je chtěl vzít domů a mít je v krabičce. V té době se nám ještě ani nesnilo, že chovat doma šneka bude vcelku běžné. A ne jen tak ledasjakého šneka.

Užijte si chytrého nakupování

od Michal Palán dne 18.01.2012
ZlatéSlevy.cz jsou jedním z největších českých slevových agregátorů. Najdete zde všechny slevové akce v ČR i v SR na jednom místě. Denně zde můžete najít až 3000 slevových akcí a každý den zde přibývají nabídky nové. Výhodou je, že si velmi jednoduše můžete zobrazit akce, které vás mohou zajímat zadáním kategorie a města.

Sitatunga - zvířátka ze zoo III.

od dne 3.10.2011
Sitatunga neboli též antilopa bahenní, patří mezi největší druhy antilop vyskytujících se na území Afriky.

Žirafa - zvířátka ze zoo II.díl

od dne 16.07.2011
V dnešním díle zvířátek se zoo se budeme věnovat nejvyššímu suchozemskému savci – žirafě.

Surikata - Zvířátka ze zoo I.díl

od dne 30.06.2011
Na našem serveru jsme vám připravili seriál, který představí jednotlivá zvířata žijící v našich zoologických zahradách.

Nerušit, spinkám!!!!

od dne 13.06.2011
Fotosoutěž plná spinkajících mazlíčků. Soutěžní fota zde v článku! Hlasujte v anketě v pravo pro vašeho favorita.

Slavte se svými mazlíčky

od Michal Palán dne 13.06.2011
Obchod Svět-piva.cz slaví své druhé narozeniny. Při jejich příležitosti jsme se rozhodly, že dárky si zasloužíte Vy, naši zákazníci, protože jenom díky Vám zde stále jsme a můžeme nyní slavit.

Chov zakrslých králíků

od dne 5.02.2011
Chov zakrslých králíčků zaznamenal boom před několika lety. Nyní se poptávka po malých králíčcích utlumila, ale stále jejich chov má své příznivce.

Tipy na vánoční dárky, které pomohou

od dne 21.11.2010

Přemýšlíte, čím potěšit své blízké letos o vánocích? Pak na následujících řádcích naleznete spoustu typů na originální dárek.

Krematorium pro zvířata

od dne 17.11.2010

Den, kdy nás opustí náš dlouholetý kamarád a mazlíček je pro spousty z nás dost těžkou chvílí. S jeho rozloučením vám nyní pomůže krematorium v Brně.

Cestování se zvířaty po EU

od dne 14.11.2010

Plánujete příští rok o prázdninách dovolenou v zahraničí, pak následující řádky jsou určeny právě vám.

Terarijní trhy Brno

od dne 17.10.2010

Už jste někdy byli na terarijních trzích na brněnském výstavišti? Pokud ne a pokud jste milovníky terarijních zvířat nebo zrovna sháníte nějakého toho plaza, obojživelníka či hmyzáka, krmivo či výbavu do terária, navštivte je.

OS Toulavé Tlapky

od dne 4.10.2010

Občanské sdružení Toulavé Tlapky pomáhá hlavně zvířátkům týraným, vrací jim nejen chuť do života, ale vyhledává i nové milující majitele.

Koňská záchranka

od dne 7.05.2010

Již skoro rok je v provozu unikátní projekt pro majitele koní, kteří se vyskytli ve svízelné situaci a potřebují přepravit svého čtyřnohého přítele na kliniku za odborným ošetřením či řešit akutní zdravotní problém.

Klíšťata

od dne 25.03.2010

Klíšťata patří mezi parazity, kteří trápí nejen naše mazlíčky, ale dokonce i nás. Jejich nebezpečí nespočívá ani tak v sání krve, spíše v možnosti přenosu různých onemocnění, která mohou být až smrtelná. V tomto článku bych chtěla pojednat o tom, co jsou klíšťata zač, co přenášejí a jak se jim bránit.

Blecha - zákeřný parazit

od dne 14.03.2010

Blechy jsou postrachem všech majitelů domácích zvířat, nejvíce však majitelů psů a koček. Ovšem blechy jsou schopny parazitovat i na ptácích či hlodavcích a těžko se jich zbavuje.

Vánoce a naši mazlíčci

od dne 5.12.2009

Pomalu, ale jistě se začínají blížit Vánoce a s nimi radosti i starosti se svátky spojené. A protože se zvířátka stávají mnohdy čím dál více členy rodiny, tak s námi oslavují i naše sváteční chvíle.

Kosmetika, kterou zvířátka netrpí

od dne 5.10.2009

I v dnešní komerční době se najdou společnosti, kterým není lhostejný osud mazlíčků, a raději investují do drahých technologií, než-li by museli přistoupit ke kroku a testovat kosmetiku a její účinky na zvířatech.

Sklípkani

od dne 28.07.2009

Pro někoho jsou pavouci noční můrou a pro druhé zas něčím úchvatným a fascinujícím, co si zaslouží jejich obdiv. Někdo jejich chov bere jen jako něco atraktivního a vnímá to jako každodenní vystavování se nebezpečné zvěři. Pro jiné je to celoživotní koníček, kdy respektují jejich potřeby.

Propet

od dne 7.07.2009

Když se řekne PROPET skoro každý chovatel zvířat si ihned vybaví ojedinělou akci konanou v létě na Brněnském výstavišti, která se pořádá jednou za dva roky. Letos se výstava konala již po dvanácté a opět nezklamala, tak jako předešlé ročníky.

Lipický kůň

od dne 27.05.2009

Lipický kůň neboli Lipicán je řazen mezi tzv. sportovní koně. Povahově se jedná o koně poslušné, věrné, přítulné, učenlivé, vytrvalé a inteligentní. A proto jsou zvláště oblíbení ve Španělské jízdárně ve Vídni.

Strašilka australská

od dne 19.04.2009

Strašilky jsou velice zvláštní živočichové. Patří mezi hmyz, na první pohled však připomínají nejvíce větvičku nebo kus listu. Strašilka indická (Extatosoma tiaratum) je pravděpodobně nejsnáze dostupný druh v našich zverimexech. Její chov je velice jednoduchý, vhodný pro každého, komu nevadí hmyz a naopak rád chová zajímavé živočichy.

Murphyho zákony

od dne 1.01.2009

Murphyho zákony o zvířatech aneb co byste nikdy nevymysleli.

Fretka

od dne 19.04.2011

V poslední době se fretka jako domácí zvíře těší čím dál větší oblibě. Už to nejsou jen laboratorní a kožešinové zvíře, ale i domácí mazlíček, který v mnoha domácnostech nahrazuje psa či kočku.

One of your Ditto templates are missing placeholders, please check the template below: 1  One of your Ditto templates are missing placeholders, please check the template below:

 

Vyhledávání

dokumenty        inzeráty

Newsletter