Dovolená s mazlíčkem na Srí Lance? Poradíme vám!

Srí Lanka je považována za velmi oblíbenou exotickou destinaci. Je to dáno hned pro několik pozitiv, mezi která můžeme zařadit:

  •          Nízkou cenu
  •          Bohatou nabídku zájezdů
  •          Velkou bezpečnost

Pokud nad cestou do této země také uvažujete, a nejste si jisti tím, jak ji koncipovat a jak konkrétně by mohla vaše dovolená s čtyřnohým miláčkem na Srí Lance vypadat, podívejte se na náš přehled možností, které můžete v této ostrovní destinaci dělat i vy. Záleží na vaší povaze a cílech.

Poznávejte místní krásy

Je to nejenom dokonalá příroda, kterou se tato země pyšní. Tu charakterizuje hlavně flóra, ale rozhodně nebudete zklamáni také ze spousty všudypřítomných zvířat. Podívat se lze i do minulosti, jelikož vaše Srí Lanka dovolená může být spojena s poznáváním zajímavých chrámů, se kterými obvykle souvisí i různá vyobrazení soch nebo obrazů Buddhy. Obojí najdete doslova na každém kroku.

Pláže, které nemají konkurenci

Indický oceán je v této oblasti nejenom dokonale čistý, ale je i krásně teplý. A toho můžete na své dovolené dokonale využít. Ideální je cestovat se vším komfortem a zvolit třeba CK Arcadia Air. Tato cestovní kancelář nabídne bohatý výběr zájezdů do nejvyhledávanějších oblastí. Právě zde vás čekají špičkové hotely a právě nádherné pláže. Milujete odpočinek? Potom chybu zcela přirozeně neuděláte. Zvláště ve spojení s all inclusive stravováním a dalším zajištěným komfortem na místě.

Poznejte místní život

Jste spíše dobrodružné povahy? Pokud ano, nebojte se a poznejte místní život. Je to rozmanitá kuchyně, klidný životní styl, stejně jako náboženství ve formě buddhismu, které patří ke každodennímu koloritu života. Seznamte se také se sběrem čaje na místních plantážích, nebo se sběrem kaučuku, pro který je tato země také známá. To vše jsou cesty, jak poznat kolorit země i z jiné stránky, než jenom z té, která láká většinu. Vyrazit do této země není složité.


  • Currently5/5 Stars
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 (1 hodnocení)

Článek Dovolená s mazlíčkem na Srí Lance? Poradíme vám! byl publikován 24.11.2016 autorem Michal Palán

Vytisknout Doporučit známému
Mohlo by Vás zajímat

Vyhledávání

dokumenty        inzeráty

Newsletter