Horoskopy pro hlodavce

Hvězdy a doba narození nemá vliv pouze na lidi, ale také na naše čtyřnohé přátele. Zjistěte, jak moc měly vliv na povahu vašich mazlíčků.

Beran (21.3.-20.4.)

Hlodavci narození ve znamení berana jsou velmi spontánní a  milují volný prostor. To může být trochu složitější při ochočování, kdy dávají najevo svou svobodu. Berani jsou taky velmi zvědaví a zvídaví, neodradí je žádná překážka. Proto je lepší vždy mít klec dobře zabezpečenou. Pokud si pořídíte hlodavce ve znamení berana, pak mu dopřejte velkou klec a dostatek volného pohybu po domě. Rádi si vše prozkoumají a pak si najdou to nejlepší místečko pro svůj odpočinek. Vždy mu dejte klid, aby si na nové prostředí zvykl.

Berani se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Lva nebo Střelce.

 

 

Býk (21.4.-20.5.)

Pro hlodavce ve znamení býka je typické, že milují jídlo a  vše, co se ho týká. Na ochočování ideální vlastnost, pozor byste si však měli dát na tloustnutí vašeho mazlíčka. Obzvláště býci mají ke tloustnutí větší sklony. Ve skupině budou zaujímat spíše vůdčí postavení a hned tak si něco nenechají líbit. Mají rádi pohlazení, ale pokud se jim to nelíbí, nebojí se to dát najevo. Jsou velmi tvrdohlaví a pokud si něco vymyslí, jen horko těžko je přesvědčíte, že to není správné.

Býci se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Raka, Panny nebo Kozoroha.

 

 

Blíženec (21.5.-21.6.)

Zrozenci ve znamení blíženců jsou obvykle považováni za velmi mírumilovné tvory, opak je však pravdou, pokud se jedná o jejich území. To se pak malí hlodavci mění ve velké bojovníky, kteří hájí svůj prostor na život a na smrt. Milují všechno papírové a nejlépe, když to mohou rozcupovat a  využít pro tvorbu hnízda. Proto si dávejte pozor, kam své knihy a časopisy odkládáte. Blíženci jsou citliví na zažívání, proto se snažte, aby jejich strava byla co nejvíce pestrá a vyvážená. Měli by mít také dostatek vitamínů a  minerálů. Pozor na tloustnutí.

Blíženci se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Vodnáře nebo Vah.

 

 

Rak (22.6.-22.7.)

I když mají Raci velmi dobrý vztah se svým majitelem, vůči ostatním jsou odtažití a rezervovaní. Získat si jejich přízeň není zrovna jednoduché. Touží po harmonii a milují společnost, proto je dobré jim vždy dopřát partnera, který je zahrne láskou. Mají rádi své zvyky a tradice, těžce nesou, pokud jim budete neustále měnit návyky či místa pobytu. Stejně jako jim trvá zvyknout si na novou osobu, trvá jim než si zvyknou na nové prostředí.

Raci se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Štíra nebo Býka.

 

 

Lev (23.7.-22.8)

Lvi jsou velmi přátelští a upřímní. Touží po vaší pozornosti a péči. Rádi se nechávají hladit, mazlit a pokud je ještě odměníte pamlskem, budou to nejšťastnější hlodavci pod sluncem. Velmi trpí, pokud jim nevěnujete dostatek pozornosti a umí to dát velmi dobře najevo. Rádi vás budou doprovázet kamkoli, klidně i do práce či školy. Stejně jako vaši přítomnost milují dobré jídlo, a  proto byste si měli dát, aby netloustli.

Lvi se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Berana nebo Střelce.

 

 

Panna (23.8.-22.9.)

Hlodavci narození ve znamení Panny jsou hraví a milují objevování nových věcí. Rádi se učí novým dovednostem a velmi přesně se naučí váš denní rytmus. Mají rádi vaši pozornost a nechají se dlouhé hodiny hladit a  mazlit. Jako všichni zrozenci ve znamení Panny si potrpí na čistotu. Proto byste jejich klec měli držet ve velké čistotě a pořádku. Trpí, pokud se klec delší dobu nečistí a začíná zapáchat. Pokud mají dostatek své zábavy, nevyžadují nijak přehnaně vaší pozornost.

Panny se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Býka nebo Kozoroha.

 

 

Váhy (23.9.-23.10)

Hlodavci narození ve znamení Vah jsou velmi klidní a mají rádi svůj pelíšek. Stejně jako klid a pohodu milují dobré jídlo, proto byste si měli dávat pozor na jejich překrmování různými pamlsky, aby z krásného hlodavce nevznikla kulička. Nemá rád samotu a ocení nejen přítomnost svého druhu, ale také vaši společnost. Pokud budete mít dostatek trpělivosti při ochočování, nechá se od vás i rád hladit a mazlit. Bude ovšem vyžadovat dostatek prostoru pro svůj odpočinek-

Váhy se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Blíženců nebo Vodnáře.

 

 

Štír (24.10.-22.11)

Štíři milují život a vaši společnost. Hodně rádi si s vámi budou povídat a všechno ihned okomentují nebo prodiskutují. Rádi zkoumají nové věci a neodradí je ani žádné překážky. Stejně jako milují vaši společnost, milují i dostatek svobody. Takže se nejednou stane, že vám utečou a najdou si nový úkryt pod nejtěžší skříní. Proto jim poskytněte hned do začátku dobře zabezpečenou, ale maximálně velkou klec. Radost jim uděláte dostatkem stavebního materiálu, se kterým si vyhrají celé hodiny.

Štíři se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Blíženců nebo Raka.

 

 

Střelec (23.11.-21.12)

Střelci jsou od narození velcí dobrodruzi a samotáři. Nebudou příliš vyžadovat vaši pozornost, ale o to více budou chtít prozkoumávat své okolí. Milují volnost a svobodu, proto jim poskytněte opravdu dostatek prostoru a zábavy do ubikace. Také byste měli klece velmi dobře zajistit proti úniku. Mají ovšem rádi, když se mohou vracet do čisté klece s příjemně vystlaným pelíškem, kde mohou odpočívat. Ke stáří mohou zatoužit po vaší společnosti o  něco více, ale přesto je nikdy neopustí jejich dobrodružná a svobodomyslná povaha.

Střelci se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Berana či Lva.

 

 

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Pro hlodavce narozené ve znamení Kozoroha je typická krásná srst a dokonalá stavba těla. Milují vaši pozornost a budou rádi za jakékoli mazlení, stejně jako se nechají hladit od vás, budou milovat vaše návštěvy. Milují společnost a živé dění kolem sebe. Co ovšem vyžadují je čistá klec a  péče o jejich kožíšek. Pozor byste si měli dávat na jejich rozmary, kdy se snaží spřátelit i s kočkami či jinými predátory.

Kozoroh se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Býka nebo Panny.

 

 

Vodnář (21.1.-18.2.)

Pro hlodavce narozené ve znamení Vodnáře platí můj dům můj hrad. Vše, co za celý den najdou si odnesou do svých skrýší, kde si to nakonec v klidu sní popřípadě zpracují na hnízdo. Pokud se vám něco ztratí při jeho volném pohybu po bytě, vždy se podívejte prvně do jeho pelíšku, jestli si vaše věci neodnesl. Jsou velmi zvědaví a budou vás sledovat na každém kroku. Největší radost bude mít z hraček a věcí na hlodání, které jej zabaví po dobu vaší nepřítomnosti.

Vodnáři se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Vah nebo Blíženců.

 

 

Ryby (19.2.-20.3.)

Hlodavci narození ve znamení Ryb patří mezi velmi něžné a  trpělivé zástupce. Hodí se pro menší děti, se kterými budou mít velkou trpělivost. Pokud se s nimi nebude zacházet s láskou a jemností, zavrhnou svého majitele a stanou se z nich kousaví a nevypočitatelní jedinci. I když dobře ví, jaký máte denní rytmus, budou nejvíce aktivní v noci a dělat velký nepořádek právě v době vašeho odpočinku. Před spaním si dobře zkontrolujte jejich klec, právě v noci mají nejvíce chutí zkoumat své okolí. I když mají rádi vaši přítomnost, sem tam potřebují soukromí. Dopřejte jim ho v podobě pěkného domečku.

Ryby se nejvíce hodí pro chovatele narozené ve znamení Raka nebo Štíra.

 

 

Vyhledávání

dokumenty        inzeráty

Newsletter