Horoskopy pro kočky

Beran

21.3. - 20.4.

Kočky narozené ve znamení berana jsou velmi činorodé, bojovné a soutěživé, ale mohou být i agresivní. Jako mazlíčci jsou vznětliví, netrpěliví a sebestřední. Jejich nespoutaná energie se projevuje leckdy proti zavedenému řádu domácnosti. Nikdy nespí na vavřínech a jsou neustále ve střehu. Jsou to také velcí parádníci a proto si neváhají svůj kožíšek čistit i více jak 5x denně. Z jejich vrozené bojovnosti vyplývá i jejich majetnictví, takže pokud si pořídíte domů kočičího mazlíčka ve znamení Berana, budete se muset smířit s tím, že další zvířátko už k vám nepřijde.

Býk

21.4. - 20.5.

Kočičí mazlíčci narození ve znamení Býka mají rádi vše, co je hezké, pohodlné a trvalé. Jsou velmi mlsní a mají rádi rafinovaná jídla. Někdy mívají sklon přibírat na váze. Jsou velmi citliví, ztrátu svého člověka nesou velmi těžce stejně, jako jim jakákoliv sebemenší hádka způsobí citové trauma. Nejraději mají, když se mohou svému pánovi stulit k nohám a být mu nablízku. Pro jejich vrozenou citlivost je vhodné u nich nikdy nešetřit chválou a láskyplným slovem.

Blíženci

21.5. - 21.6.

Kočky narozené ve znamení Blíženců se dají charakterizovat jediným slovem – upovídané. Velmi nerady přestávají mňoukat, mají neustálou potřebu vám něco sdělovat. Touží být neustále středem pozornosti a potřebují uznání a obdiv.Životně důležitá je pro ně láska a přátelství. Touží po harmonickém vztahu, případné zklamání pak berou jako životní katastrofu, zatrpknou a velmi často se promění v pomstychtivou kočku.

Rak

22.6. - 22.7.

Kočky narozené ve znamení Raka potřebují ke svému spokojenému životu harmonický domov. Potřebují své místečko, které bude patřit jen jim a odkud vás budou moci neustále sledovat. Jsou nedůvěřivými introverty a dokáží navázat přátelství až po delší době. Pak projevuji velké pouto, které pro ně mnoho znamená a nesnesu zlobu.

Lev

23.7. - 23.8.

Kočičí mazlíčci pod nadvládou Lva jsou rádi obdivováni a opečováváni. Někdy se může zdát, že jsou až nafoukaní a namyšlení. Velmi hrdě přinesou například ulovenou myšku, ale chtějí být i náležitě pochváleni. V případě přehlédnutí jim způsobíte neskutečnou urážku a ponížení. I přes tyhle negativní vlastnosti umí být velmi štědří a laskaví. Dokáží soucítit skoro s každým a jsou pak dokonalí společníci.

Panna

24.8. - 23.9.

Pro kočky narozené ve znamení Panny je typická jejich čistotnost a spořádanost. Pečlivým čištěním svého kožíšku tráví většinu dne a dokonale si budou užívat kartáčování a koupání. Jsou nejvěrnějšími kočkami z celého zvěrokruhu. Svého pána si vybírají velmi pečlivě a jakmile jednou zvolí, už těžko mění a budou jej bezmezně milovat.

Váhy

24.9. - 23.10.

Kočky narozené ve znamení Vah milují přítomnost ostatních zvířat a také jim nevadí nová místa. Bez problémů si zvyknou na nové prostředí, které velmi rychle a rády prozkoumají. Ale při všem se chovají moudře a rozvážně. Ovšem i v novém prostředí touží hlavně po harmonii a plné misce. Milují své pohodlí a jsou natolik chytré, že udělají cokoliv, aby o své místečko nepřišly.

Štír

24.10. - 22.11.

Pro kočku narozenou ve znamení Štíra je typická její sebevědomí, hrdost a přitažlivost. Překypují vášní, kterou však pečlivě skrývají, takže málokdo prokoukne jejich skořápku. Láká je cokoliv nepoznané a nebojí se pro nové poznání riskovat. Spoléhají se jen samy na sebe a proto je velmi těžké s nimi navázat přátelství. Většinou mají rády jen silné osobnosti. Pro jejich důvěru je nutné tolerovat jejich smysl pro dominanci a samostatnost.

Střelec

23.11. - 21.12.

Kočky ve znamení střelce jsou velmi zvídavé. Stačí jen chvíli nechat pootevřené dveře a vydají se prozkoumat nový svět. K tomu je vede jejich touha po svobodě a nezávislosti. Od mládí bývají velmi samostatné, odvážné až nezkrotné. Všude vlezou a vše musí prozkoumat, ale stejně se vždy vrátí do tepla svého domova a k plné misce. Jsou velmi inteligentní a mají pevné zdraví, díky svému temperamentu si udržují skvělou kondici a dožívají se vysokého věku.

Kozoroh

22.12. - 20.1.

Pro kočky narozené pod znamením Kozoroha je typická jejich rezervovanost. Potřebují lásku a pozornost, aby dokázali otevřít svá srdce. Pokud najdou správného člověka, nikdy se nevyrovnají s jeho ztrátou a na nikoho nového si nepřivyknou. Touží být zabezpečena, mít respekt a dobré bydlo. Mají dokonalou paměť, pevnou vůli a učenlivost, což jim zaručuje úspěch v jakékoliv jimi prováděné činnosti.

Vodnář

21.1. - 19.2.

Kočky Vodnáři jsou nepředvídatelné, nezkrotné a svobodomyslné. Mají o vše zájem a to je může dostat i do velmi nebezpečných situací. Místo odevzdané lásky upřednostňují přátelství a vzájemné pochopení. Nemají rády ochočování a nerady se smiřují s pravidly a uzavřeným prostorem. Jednají impulzivně a proto musí být jejich výchova vedena velmi důsledně.

Ryby

20.2. - 20.3.

Kočky narozené ve znamení Ryb by se daly charakterizovat jako snílci, kteří rádi v poklidu pozorují své okolí. Jsou tajuplné a zdrženlivé. Někdy i velmi nevyzpytatelné. Jsou velmi citlivé a pokud někdo zraní jejich city dokáží velmi žalostně mňoukat. Oplývají silnou intuicí a dokáží velmi rychle vycítit nebezpečí. Snadno podléhají stresům, hysterii a nemocem. Je důležité jim dávat více lásky a porozumění než jakémukoli jinému znamení. Pokud však mají dostatek lásky přizpůsobí se i skromným podmínkám.

Vyhledávání

dokumenty        inzeráty

Newsletter