Ideální kloubní výživa? Vyzkoušejte Aptus

S přibývajícím věkem i psy trápí klouby s příznaky jako ztuhlost, bolestivost a omezená pohyblivost, za které může nejčastěji artróza. Řešením jsou kvalitní doplňky stravy, které zpomalují projevy stárnutí a zmírňují bolest. Problémům můžete předcházet už od prvních měsíců vašeho psa.

Kloubní výživa je u větších plemen vhodná už i pro štěňata. Kromě toho je vhodné ji podávat aktivním psům pro regeneraci chrupavek a tkání. A stejně jako nás, i naše zvířecí členy rodiny trápí problémy spojené se stárnutím. I když vašemu psovi pravidelně dopřejete dostatek pohybu, kvalitní stravu a pohodlný pelíšek, může časem trpět problémy s klouby. Je důležité sledovat znaky, které vám tyto problémy pomohou odhalit, a včas je začít řešit.

Předejděte bolestivým problémům včas

Užívání doplňků stravy je správnou volbou, protože při pravidelném podávání předejdete nepříjemným operativním zásahům veterináře a ušetříte vašeho psa bolesti. Víte, co mají obsahovat přípravky podporující kyčle a klouby vašeho mazlíčka?

Studie prokázaly, že strava a doplňky stravy bohaté na určité živiny mohou snížit bolest kloubů a kyčlí u psů nebo poškození z artrózy. Ta je často se vyskytujícím onemocněním u psů starších 7 let. Objevuje se, když se chrupavky v kloubech psů obrousí, aniž by se byla schopná sama dostatečně rychle obnovit, a způsobuje jejich záněty. Mezi tyto prospěšné živiny patří: mastné kyseliny, glukosamin a chondroitin, které chrupavku vyživují a dodávají jí pružnost.

Kombinace nezbytných látek s bonusem

Nejlepší je tedy najít potravinové doplňky obsahující tyto složky. Právě přípravek Aptus podmínky splňuje. Navíc v sobě má vysoce účinnou kyselinu hyaluronovou, která je hlavní součástí kloubní synoviální tekutiny, což je tekutina podobná gelu promazávající kloub. Díky ní je kloubní tekutina elastická, působí preventivně proti degeneraci chrupavky a snižuje bolestivost. Další složkou je kolagen, který tkáň chrupavky zpevňuje, ovlivňuje regeneraci a růst svalů. Aptus seženete ve formě sirupu Aptus APTO-FLEX, který vám výrazně ulehčí podávání.


  • Currently5/5 Stars
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 (1 hodnocení)

Článek Ideální kloubní výživa? Vyzkoušejte Aptus byl publikován 25.3.2016 autorem Michal Palán

Zdroj: foto: pethome.cz/

Vytisknout Doporučit známému
Mohlo by Vás zajímat

Vyhledávání

dokumenty        inzerátyNewsletter