Konzervy pro opravdové psí gurmány

Výrobci krmiv snaží vyrábět čím dál více chuťových variant a  majiteli psího labužníka nabídnout pestrou škálu svých výrobků. Na škodu někdy bývá, že většina superprémiových značek se přiklání k výrobě pouze granulovaného typu krmiva. Přitom psi milují konzervy a různé paštičky, protože jsou vláčné a voní na dálku. To se jim rychle začnou sbíhat sliny a utíkají k misce závratnou rychlostí. Konzervy nemusí vždy nahradit granule a být primárním krmivem. Mnoho majitelů používá konzervy pouze jako zpestření jídelníčku nebo v době, kdy je pes nemocný a potřebují, aby nabral sílu. Použít se dají i  k změkčení granulek, pro pejsky s problémovým chrupem.

Populární výrobce krmiv Brit si dal za cíl uspokojit nároky i těch největších psích gurmánů a přišel a trh s novinkou BRIT BOUTIQUES GOURMANDES. Jedná se o konzervy s lahodnými a šťavnatými kousky masa, které uspokojí i ty nejnáročnější psí mlsouny. Podíl masové složky v jejich konzervách se pohybuje okolo 100% a psi si mohou pochutnávat celkem na sedmi příchutích – jehněčí, lososí, kachní, kuřecí, králičí, hovězí a  zvěřinové. Skupina konzerv se rozděluje na tři varianty.

Varianta True meat bits obsahuje skutečné kousky masa, které ocení snad každý pes. Masové kousky jsou zalité v lahodné zeleninové omáčce a dokonale se hodí pro míchání s granulemi, které dochutí a  zvláční. Případně je lze použít také v kombinaci s těstovinami nebo rýží, s nimiž vytvoří plnohodnotnou náhradu za granule.

Varianta Paté with bits obsahuje lahodné kousky masa s paté. Paté je francouzský výraz pro paštiku, tudíž jsou to kousky masa zamíchané v mletém masu. Varianta paté obsahuje méně vody, tudíž je vhodná k míchání s těstovinami či rýží a pokryje potřeby psů, kteří mají problémy s kousáním krmiva.

Varianta One meat je speciálně vyrobena z jednoho druhu masa. Výborně se tedy hodí pro pejsky, kteří jsou alergičtí na určitou složku potravy nebo mají citlivější zažívání. V případě štěňat Brit nabízí konzervu ze 100 % jehněčího masa a pro dospělé pejsky malých plemen ji naleznete ve variantě zvěřinové. Oba tyto druhy jsou vhodné jako hypoalergenní krmivo a navíc se mohou stát skvělým doplňkem nebo „zchutňovadlem“ granulí.


  • Currently3.0807934204161/5 Stars
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 (2067 hodnocení)

Článek Konzervy pro opravdové psí gurmány byl publikován 7.7.2011

Zdroj: http://www.krmivo-brit.cz/ , fotografie: http://www.krmivo-brit.cz/

Vytisknout Doporučit známému
Mohlo by Vás zajímat

Vyhledávání

dokumenty        inzerátyNewsletter