Tipy na vánoční dárky, které pomohou

Chtěli byste darovat něco originálního, něco, co nemá každý druhý? Pak vám přinášíme tip na úžasné dárky, kdy jejich koupí pomůžete pejskům a kočičkám z útulku Lesan v Kralupech nad Vltavou. Charitativní obchůdek vznikl na podporu pejsků a kočiček, celý zisk jde na jejich potřeby a koupi potřebných materiálů pro správný chod útulku.


Vybrat si můžete z krásných náušniček, náhrdelníků, náramků či přívěsků. Připraveny jsou pro vás i jiné dárky v podobě spon, prstýnků nebo deček. Výběr je opravdu široký a radost tak můžete udělat celé rodině včetně vašeho domácího mazlíčka, například v podobě nové dečky nebo vodítka.


Nabídka dárků postupně přibývá a všechny jsou ručně vyráběny a tudíž i velmi originální. Vašim blízkým, kteří mají rádi zvířátka udělají dárečky velkou radost. A vás bude těšit, že jste jejich koupí přispěli na dobrou věc a pomohli tak zvířátkům, která neměla to štěstí a nenašla ještě domov a své nové majitele.
Neváhejte a objednávejte vánoční dárečky zavčas, dárečky si vyberete v klidu a teple domova, bez běhání po obchodech a vyhnete se tak i každoročním tlačenicím v obchodech.


Celou nabídku naleznete na internetové adrese:
http://www.utulek-kralupy.estranky.cz/clanky/utulkovy-charitativni-obchudek.html

Útulku můžete pomoci i jinými cestami, například koupí masa, odčervovacích tablet nebo vitamínů pro psy. Aktuální seznam potřebných věcí naleznete na adrese http://www.utulek-kralupy.estranky.cz/

Pokud nemůžete mít vlastního pejska, nabízí útulek i možnost virtuální adopce. K virtuální adopci jsou řazeni pejsci, o kterých se předpokládá, že šance najít domov je mizivá. Ale i přesto se na ně sem tam usměje štěstí, buď v podobně virtuálních adoptivních majitelů nebo majitelů skutečných.

Největší radost nejen provozovatelům útulku, ale hlavně zvířátkům uděláte jejich adopcí. Bude to pro ně tím největším vánočním dárkem, který mohou dostat v podobě nového domova a milujících majitelů.

 


  • Currently2.9693961952026/5 Stars
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 (2418 hodnocení)

Článek Tipy na vánoční dárky, které pomohou byl publikován 21.11.2010

Zdroj: http://www.utulek-kralupy.estranky.cz/

Vytisknout Doporučit známému
Mohlo by Vás zajímat

Vyhledávání

dokumenty        inzeráty

Newsletter