Krematorium pro zvířata

Krematorium pro domácí zvířata v Brně je jediným zařízením v celé České republice, kdy zakladatelé čerpali inspiraci od obdobných zařízení fungující v zahraničí. Jeho začátky nebyly vůbec jednoduché a výstavba narazila na spoustu překážek v zákoně.Jeho zakladatelé se však nedali odradit a tak bylo krematorium otevřeno v roce 2003, v roce 2008 prošlo přestavbou a rekonstrukcí, kdy byla vybudována nová obřadní a přijímací místnost a celkově byli rozšířeny prostory krematoria. Samozřejmostí v celém areálu je bezbariérový přístup. I když se může zdát, že kremace jsou něčím výjimečným, statistiky mluví jinak. Měsíčně přijmou kolem 90ti mazlíčků a doprovází je na jejich poslední cestě.


Ke každému svém zákazníkovi přistupují velmi individuálně a snaží se jim co nejvíce vyhovět. Vybírat si můžete z několika možností. Můžete se kremačního obřadu přímo zúčastnit, či si jen přijet vyzvednou urnu. Stejně tak popel si můžete buď vzít sebou a rozptýlit na oblíbeném místečku vaše mazlíčka nebo máte možnost využít místní rozptylovou louku. Pokud nemáte vhodné místo kam umístíte svého mazlíčka, nemusíte již volit kafilérií či jiný asanační podnik. Můžete se s mazlíčkem rozloučit důstojnou cestou., služby krematoria mohou využít jak majitelé drobných hlodavců, tak majitelé kočičky či pejska.


Pracovníci krematoria vám pomohou nejen s výběrem uren a samotnou kremací, ale i s vyplněním nezbytných formulářů, s převozem a uskladněním vaše mazlíčka. Pro více informací můžete využívat jejich nonstop linku, na které vám vždy odpoví na váš dotaz. Krematorium si je vědomé toho, že je jediným zařízením v České republice a tak se snaží vyhovět co nejširšímu okruhu, pro urničku si tak nemusíte jezdit osobně, můžete využít dovozu urničky či zaslání poštou.


Hledáte-li jak se důstojně rozloučit se svým dlouholetým zvířecím kamarádem, máte možnost využít kremační služby v Brně, kdy vás přivítá milý a ochotný personál a pomůže vám překlenout těžkou chvíli.


  • Currently2.9865125240848/5 Stars
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
 (2595 hodnocení)

Článek Krematorium pro zvířata byl publikován 17.11.2010

Zdroj: http://www.krematoriumzvirat.cz

Vytisknout Doporučit známému
Mohlo by Vás zajímat

Vyhledávání

dokumenty        inzeráty

Newsletter